« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özer ilk şampiyonluğu bekliyor

Fenerbahçe'de 18. şampiyonluk için kalan son 90 dakikaya doğru nefesler tutuldu, antrenmanlar basına kapandı.

Uğur DEMİRKIRDI, İstanbul DHA
SON GÜNCELLEME

Yönetim, teknik heyet ve futbolcuların ağzını bıçak açmazken, herkes bu sezon son görevi için pür dikkat çalışıyor. Bugün FB kart sahipleri için satışan çıkan biletleri alabilmek için taraftartarlar da vazifelerini yerine getirdiler.

Ankaragücü maçı sonrasında ayak üstü de olsa kısa süreli sohbet şansı bulduğumuz futbolcular şimdilerde dış dünya ile ilişkilerini keserken,  tamamen bu maça konsantre oldular.

Fenerbahçeli futbolcu Özer Hurmacı; Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahip olduklarını söyleyerek, "Rakiplerimiz kadar koştuğumuz ve mücadele ettiğimiz zaman yenemeyeceğimiz takım yok. Bunu son haftalarda herkes bir kez daha gördü. Trabzonspor maçında da iyi mücadele ederek kazanacağız ve şampiyonluğa ulaşacağız. İlk yılında şampiyonluk tatmak herkese nasip olmaz. Bunu başarmak için vargücümle sahadaki görevimi yerine getireceğim. Sonra ise sağlığım için gerekli operasyonları geçireceğim" dedi.

En son 2000 yılında Galatasaray ile UEFA Kupası kazanan ve Fenerbahçe'deki ilk yılında formsuz ve başarısız bir sezon geçiren Emre Belözoğlu ise, FB TV'ye yaptığı açıklamada "Biz rakiplerimiz gibi büyük konuşmuyoruz, büyük düşünüp, büyük işler başarıyoruz. Şampiyonluğa bir adım kaldı. Ama şu anda hiçbir şey net değil, garanti değil. Ama taraftarımızın desteğiyle Trabzonspor'u yenecek güçteyiz. Trabzonspor'u yenerek şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz. Fenerbahçe'de ikinci sezonum. İkinci sezonumda Fenerbahçe'de şampiyonluk yaşamak istiyorum. Geçen sene sıkıntılı geçmişti. Bu sene her şey iyi geçti. İyi giden bu sezonu umarım şampiyonlukla taçlandırırız" ifadelerini kullanmıştı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler