« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özer Hurmacı da gitmiyor

Fenerbahçe'de Nobre transferine karşılık ismi takas için gündeme geçen Özer Hurmacı, sarı-lacivertli takımdan ayrılmak istemiyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

"1 BUÇUK YILLIK SÖZLEŞMESİ VAR, TAKIMDA DEVAM EDECEK" 

Özer'in Fenerbahçe'ye transferinde de etkin rol oynayan dayısı, teknik direktör Lemi Çelik, "Özer'le ilgili kararı Fenerbahçe Yönetimi verir; ama şunu söylemeliyim: Özer'in ayrılmak gibi bir düşüncesi yok. Aksine takımda kalıp, çok daha faydalı bir futbolcu olmak istiyor. 1 buçuk yıllık daha sözleşmesi var. Sözleşmesinin bitiminde, Fenerbahçe yeni sözleşme önermezse, Özer serbest bir futbolcu olarak tercihini yapar. Bunun dışında Özer'le ilgili bir gelişme olmaz" dedi.

ÖZER, SÜREKLİ OYNAMASI DURUMUNDA VERİMLİ OLUR

 Radyospor'da Özgür Sancar'a konuşan Çelik, Özer'in sarı lacivertlilere transferinden sonra 3 büyük sakatlık geçirdiğini hatırlatarak, "Fenerbahçe'ye bu sakatlıklar nedeniyle faydalı olmadı. Bunun üzüntüsünü yaşıyor ve faydalı olmak için çalışıyor. Özer'i 3-4 maç üst üste oynadıktan sonra değerlendirsinler; sürekli oynamadı ki hemen 'beklentilere cevap veremedi' eleştirisi yapılıyor. Özer oynadıkça daha iyi olan bir futbolcu" diye konuştu.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler