KIRKLARELİ HABERLERİ

Özel Sporcular Yüzme Şampiyonası'nın ardından

AA / Özgün Tiran
24.02.2016 - 09:14Son Güncelleme :

-Kırklareli Engelliler Umut Spor Kulübü Başkanı Bircan: - "Şampiyonada Kırklareli'ni en iyi şekilde temsil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz"

Özel Sporcular Yüzme Şampiyonasının ardından
AA / Özgün Tiran

KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli Engelliler Umut Spor Kulübü Başkanı Nihal Bircan, Özel Sporcular Yüzme Şampiyonası'nda Kırklareli'ni en iyi şekilde temsil etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Bircan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Alanya’da düzenlenen şampiyonada Kırklareli’ni Meryem Kaan ile Almina Uçan'ın temsil ettiğini belirtti.
Şampiyonada Kaan'ın altın, Uçan'ın ise bronz madalya kazandığını ifade eden Bircan, engellilerin sosyal ve sportif faaliyetlere katılmalarını önemsediklerini vurguladı.
Şampiyonaya 400 engelli sporcunun katıldığını anlatan Bircan, "Şampiyona gerçekten çok zordu. Çünkü katılımcı fazlaydı. Şampiyonada Kırklareli’ni en iyi şekilde temsil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kentimize iki madalya ile döndük. Kırklareli'nin adını bu tür başarılar ile duyurmaya gayret edeceğiz" şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden Özel Sporcular Yüzme Şampiyonası'nın ardından hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 09 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Özel Sporcular Yüzme Şampiyonası'nın ardından haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı