GAZİANTEP HABERLERİ

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Gapplast’ta Stant Açtı

IHA
10.09.2015 - 10:32Son Güncelleme : 10.09.2015 - 10:33

ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ, GAPPLAST (PLASTİK, AMBALAJ, KİMYA TEKNOLOJİLERİ, HAMMADDE VE ÜRÜNLERİ) FUAR’INDA STANT AÇTI.

IHA

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, GAPPLAST (Plastik, Ambalaj, Kimya Teknolojileri, Hammadde ve Ürünleri) Fuar’ında stant açtı.
Stantta, ziyaretçilere hastanenin sunduğu sağlık hizmetlerine yönelik bilgilerin yanı sıra, dileyen katılımcıların ücretsiz tansiyon ve kan şeker ölçümü yapılıyor.
Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuar, 12 Eylül 2015 tarihine kadar açık kalacak.
ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ
Sağlıkta yüksek kalitenin adresi haline gelen ve dünya standartlarında hizmet verilen hastanede, acil servis, biyokimya, patoloji ve klinik mikrobiyoloji laboratuvarları, radyoloji, nükleer tıp, kardiyovasküler cerrahi, organ nakli merkezi, nefroloji, genel cerrahi, beyin cerrahisi, çocuk cerrahisi, dahiliye, gastroenteroloji, endokronoloji, kulak burun boğaz, pediatri, kardiyoloji, göğüs hastalıkları, üroloji, ortopedi ve travmatoloji, enfeksiyon hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon, plastik rekonstrüktif cerrahi, göz hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, nöroloji, psikiyatri, göğüs cerrahisi, dermatoloji, çocuk ve ergen psikiyatrisi ile üremeye yardımcı tedavi merkeziyle uzman tanı ve tedavi yöntemleri uygulanıyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Gapplast’ta Stant Açtı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Eylül 2015 tarihinde saat 10 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Gapplast’ta Stant Açtı haberi güncellenecektir.

  GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Eylül 2017, Salı
  • İmsak
   04:33
  • Guneş
   06:08
  • Öğle
   12:35
  • İkindi
   16:03
  • Akşam
   18:41
  • Yatsı
   20:05
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı