« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özel oyuncu olacağım

Gustavo Colman, "Türkiye’nin 4 büyük kulübünden biri olduğu için bordo mavili takıma imza attım. Buradan Avrupa’ya tekrar büyük bir yıldız olarak dönmek istiyorum" diye konuştu.

Yunus Emre SEL/DHA
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR’un yeni transferi Gustavo Colman, Trabzonspor gibi büyük bir takımda maestro gibi güzel işler yaparak, özel bir oyuncu olacağını söyledi.

Bordo mavili takımın Belçika’nın Germinal Beerschot takımından transfer ettiği Arjantinli oyuncu, yaptığı açıklamada, transfer teklifi aldığından Trabzonspor’u araştırdığını ve Türkiye’nin dört büyük kulübünden biri olduğunu öğrendiğini belirterek, "Bu özelliği olmasaydı Trabzonspor’a gelmeyi düşünmezdim" dedi.

Burası bir fırsat olacak

Colman, farklı oyuncuların bunu büyük takımlarda gösterecekleri performansla ortaya koyacaklarını ifade ederek, "Trabzonspor gibi büyük bir takımda maestro gibi güzel işler yaparak özel bir oyuncu olacağım. Trabzonspor’un benden beklentileri olduğu gibi, ben de kendi hedeflerim doğrultusunda burayı bir fırsat olarak görüyorum. Sahadaki özelliklerimle daha da büyüyerek, Avrupa’ya tekrar büyük bir yıldız olarak dönmek istiyorum.

Trabzonspor Avrupa’da olsaydı güzel olurdu. Ancak gelecek sezondan sonra hak ettiği yeri alacak ve Avrupa arenasında başarıyla boy gösterecektir. Bu sezon şampiyonluk için Trabzonspor’a elimden gelen katkıyı yapacağım" diye konuştu.

Egemen ile 3 yıllık anlaşıldı

Öte yandan Trabzonspor, Bursaporlu Egemen ile 3 yıllık anlaşma yaptı. Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, Egemen’in bonservisinin elinde olduğunu vurgulayarak, "Kulübü ile görüştükten sonra bizimle görüştü ve anlaştık. Kendisine 3 yıllık sözleşme imzalattık" dedi. Bu arada HasanÜçüncü’nün, iç transferde Bayram, Umut, Muhammet ve Cem Sinan’ı ikna edenligin yeni ekibi Kocaelispor’la prensipte anlaştığı bildirildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz