EDİRNE HABERLERİ

Özel çocuklar yararına yardım etkinliği düzenlendi

AA / Hakan Mehmet Şahin
26.02.2016 - 08:54Son Güncelleme :
AA / Hakan Mehmet Şahin

EDİRNE (AA) - Ses-Sizsiniz Spor Kulübü Derneği özel çocuklar yararına yardım etkinliği düzenledi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan kentteki bir restoranda düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, sporun her dalında uğraşmanın emek ve azim istediğini, fakat özel çocukların sporla büyümesini gelişmesini sağlamanın ve mücadele etmenin kocaman bir yürek istediğini belirtti.

Herkesin bir gün engelli olabileceğini ifade eden Gürkan, ''Engel bir insanın her yerinde olabilir, ama yüreklerde engel olmasın diyoruz. Burada yüreklerinde engel olmayan tüm konukları saygıyla selamlıyoruz'' dedi.

Gelecek ay tüm engelli derneklerini bir araya getirerek bir çatı altında toplayacaklarını ifade eden Gürkan, Edirne Belediyesi Engelliler Yaşam Merkezini hep birlikte hizmete açacaklarını vurguladı.

Ses-Sizsiniz Spor Kulübü Derneği Başkanı İlknur Acar ise önemli bir etkinliğin düzenlenmesine destek olan sponsorlara teşekkür ederek etkinlikte toplanan yardımlarla özel çocukların ihtiyaçlarının karşılanacağını belirtti.

Konuşmaların ardından Başkan Gürkan 10 bin lira derneğe yardımda bulundu. Bazı iş adamları da maddi yardımlarda bulunarak derneğe katkı sağladı.

Şarkıcıların sahne aldığı programda özel çocuklar eğlendi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden Özel çocuklar yararına yardım etkinliği düzenlendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 08 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Özel çocuklar yararına yardım etkinliği düzenlendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı