« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özdilek: Üst sıralarda yer alacağız

Antalyaspor teknik direktörü Mehmet Özdilek, takımının büyük takımlarla başa baş mücadele edeceğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor'da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Özdilek,  ilk maçların önemine işaret ederek “Cumartesi günü Ankaraspor’u yenerek iyi bir başlangıç yapacağız. Bu sezon çok renkli geçecek. Her takım her takımı yenebilir” dedi.   

Mehmet Özdilek, “Antalyaspor’da geçen sezonla bu sezonki yapılanma arasında büyük farklar var. Futbolcu ücretleri konusunda belli bir denge oluşturduk. Futbolcuların aldıkları ücretler birbirinden büyük farklılıklar göstermiyor.  Yeni transferlerimiz de takıma büyük katkı sağlayacaklar.  Geçen sezondan birbirini iyi tanıyan bir oyuncu grubuna sahiptim. Geçen sezonki kadrodun Uğur’un Sivasspor’a gitmesi bizim için kayıp olabilir, bir de Tita kiralık oynuyordu, takımı Ankaraspor’a geri döndü. Ancak olumlu transferler yaptık. Yeni oyuncularımız Kerim Zengin, Veysel Cihan, Batak, Balili, Gürhan’dan beklentilerimiz çok büyük. En büyük avantajımız iskelet kadromuzu  koruyor olmamız. Geçen sezona oranla biraz daha üst sıralarda yer alacağız” dedi. 

Geçen sezon takımların mücadele açısından çok farklı olmadığını savunan Özdelik, “Özellikle Anadolu takımları büyük takımlarla boy ölçüşebileceğini gösterdi. Maddi anlamdaki uçurum kapanmaz ama biz bu sezon sahadaki mücadele açısından büyük takımlarla istinasız her maçta boy ölçüşürüz. Bu sezon her takım her takımı yenebilir” şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz