« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özdilek: Umarım daha temiz, berrak bir lig olur

Medical Park Antalyaspor, yeni sezon hazırlıklarını yapacağı Isparta'daki Davraz Kayak Merkezi'ne gitmek üzere tesislerden ayrıldı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Teknik Direktör Mehmet Özdilek ve futbolcular, Hasan Subaşı Tesisleri'nden Medical Park Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu ve personel tarafından uğurlandı.

Başkan Akıncıoğlu ve futbolcularla tesislerin girişinde fotoğraf çektiren Teknik Direktör Özdilek, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni sezonun hayırlı olmasını diledi. Kendilerini yoğun bir çalışma programının beklediğini ifade eden Özdilek, Davraz kampının ardından Slovenya'da kamp yapacaklarını bildirdi.

Özdilek, fiziksel ve zihinsel olarak lige hazır şekilde girmek istediklerini kaydetti. Kampın yeni katılan oyuncuların takımın felsefesine alışması anlamında önemli olduğuna işaret eden Özdilek, “Antalyaspor'un bu seneki hedefi herşeyden önce iyi ve pozitif bir futbol oynamak. Türk futbolu zorlu bir süreçten geçiyor. Umarım yeni sezonda daha temiz, berrak ve futbolun konuşulduğu bir lig olur” dedi.

Takım daha sonra Antalya'dan ayrıldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz