« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özdilek oyuncularından memnun

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, futbolcuların çalışmalardaki hırsının kendisini sevindirdiğini söyledi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Kırmızı beyazlı takım Antalya Atatürk Stadı'nda yapılan çift kale maçta, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının oyun anlayışı ve taktiği test etti.

Antalyaspor, İstanbul Büyükşehir maçının son ciddi provasını dün Atatürk Stadı'nda kapalı kapılar ardında yaptı. Futbolcuların forma kapma savaşı verdiği provadan sonra konuşan teknik direktör Mehmet Özdilek, "İstanbul Büyükşehir maçında uygulayacağımız taktiği test ettik. Futbolcuların aşırı hırsı beni sevindirdi. İdman performansı kimin daha yüksek ise ona formayı teslim edeceğim. Sahaya süreceğim 11'i de bu sabahki antrenmandan sonra belirleyeceğim" dedi.

BUGÜN GİDİYORLAR

Antalyaspor bugün son antrenmanı yaparak, İstanbul'a uçacak. Sakatlığı düzelen Fatih Ceylan ile Batak'ın da kadroya alınacağı açıklandı. Kırmızı Şimşek'te kart cezalısı Şenol Can forma giyemeyecek. Kırmızı beyazlı takım, yarınki maçtan sonra Antalya'ya dönecek. Özdilek, rakibi her yönüyle analiz ettiklerini de sözlerine ekledi.

YÖNETİM ÇIKARMA YAPACAK

Antalyaspor Yönetim Kurulu birkaç eksiğin dışında tam kadro halinde yarın Olimpiyat Stadı'nda oynanacak İstanbul Büyükşehir maçını izleyecek. Başkan Hasan Akıncıoğlu, Antalya dışında olan bir iki yönetici haricinde tam kadro takımın başında olacaklarını belirtti. Akıncıoğlu, "Her maçta olduğu gibi yarın da takımımızın yanında olacağız. Bazı arkadaşlarım bir gün önce, bazıları da maç günü İstanbul Olimpiyat Stadı'nda olacak" dedi.

KORHAN DÜNYAEVİNE GİRDİ

Antalyaspor'un orta saha oyuncusu Korhan Öztürk, Gizem Soycan'la, 2 yıllık nişanlılık döneminin ardından hayatını birleştirdi. Karşıyaka Nikah Sarayı'nda yapılan törene, çiftin yakınları ile birlikte Korhan'ın Antalyaspor'dan takım arkadaşları katıldı. Yaklaşık 1000 davetlinin çifti yalnız bırakmadığı törende nikahı Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak kıydı. Nikahtan sonra çift uçakla Antalya'ya geldi. Çifti, Antalyaspor Yönetim Kurulu ve camia adına Başkan Hasan Akıncıoğlu tebrik ederek ömür boyu sağlıklı ve mutlu bir beraberlik diledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz