« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özdilek 1 puana sevinemedi

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, 1-1'lik Denizlispor maçından sonra yaptığı açıklamada, aldıkları beraberliğin avantajlı gözüktüğünü, ancak aldıkları puana mutlu olamadıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Oyunun genelinde oyuna hakim olan bir görüntü çizdiklerini ifade eden Özdilek, şunları kaydetti: "Özellikle ilk yarı golü bulmamıza rağmen ürettiğimiz pozisyonlar vardı. İkinci golü yakalayamadık. İkinci yarı seyircinin etkisiyle Denizlispor üzerimize bilinçli bir şekilde gelmeye başladı. Atılan uzun toptan çok bariz bir hata yaptık ve golü yedik."

Amaçlarının lig sıralamasında daha üstlerde yer almak olduğunu, bunu başaracak güçlerinin de bulunduğunu belirten Özdilek, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Bu maç bizim açımızdan bu anlamda önemliydi. Dolayısıyla üç puan için geldiğimiz Denizli'den bir puanla dönüyoruz. Tabi ki deplasmanda alınan bir puan çok önemlidir. Hele zor süreçte olan bir Denizlispor karşısında. Ama açıkçası bir puana oyunsal açıdan da çok mutlu olmadık."

Gündeme gelen bahis iddialarıyla ilgili bir soru üzerine Özdilek, şunları söyledi: "Açıkçası ben de bugün öğrendim bunu. Bununla ilgili çok net bilgim yok. Detayı bilmiyorum. Ama sanıyorum geçen sene kupada Trabzonspor maçıyla ilgili bir şeyler söylenmiş, ama açıkçası o maçı ne şartlarda oynadığımızı çok iyi biliyorum. Yani bu Antalyaspor oyuncularına yapılan bir hakarettir."


Bunları da Beğenebilirsiniz