KAYSERİ HABERLERİ

Özden, İlçe Ve Belde Belediye Başkanları İle Bir Araya Geldi

IHA
28.10.2015 - 11:47Son Güncelleme :

AK PARTİ

IHA

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, eski ilçe ve belde belediye başkanları ile bir araya geldi.
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, AK Parti MKYK Üyesi ve Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel ile Milletvekili Adayı Avşar Aslan ilçe belediye başkanı iken, görevi devretmiş ve kapanan belde belediye başkanları ile bir araya gelerek, 1 Kasım seçimleri öncesi istişare toplantısı yaptı. Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, yeni bir yapılanma içerisine girdiklerini belirterek, "Bu davanın önemli neferlerisiniz. Bu davaya bizden öncede hizmet eden kişilersiniz. Sizlere, 1 Kasım seçimlerinin önemini anlatmama gerek yok. Çünkü önümüzdeki seçimin önemini sizlerde çok iyi biliyorsunuz. 1 Kasım seçimleri için beldeleriniz de sözü dinlenen kişiler olmanız hasebiyle, sizlerden çalışma yapmanızı talep ediyoruz. Bizleri kırmayıp davetimize katıldığınız için hepinize teker teker teşekkür ediyorum" dedi.
AK Parti MKYK Üyesi ve Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel ise, geçmişten bu güne kadar Ak Parti’ye hizmetlerinden dolayı eski ilçe ve belde belediye başkanlarına teşekkür ederek, şunları söyledi: "AK Parti 13 yıldır sizlerin ilçelerine, beldelerine ve tüm Türkiye’ye hizmet etmeye gayret etti. Bu dönem içerisinde bazı eksiklerimiz oldu. Bu eksiklerimizi de milletimiz, 7 Haziran seçimlerinde tespit etti. AK parti milletimizin bizlere vermiş olduğu mesajı iyi aldı. Türkiye de, AK Partinin yapmış olduğu büyük hizmetlere karşılık, insanlarımızın da sosyal ihtiyaçlarının mutlaka gözden geçirilmesi gerektiğini müşhade ettik, raporladık ve seçim beyannamesine yazdık. 1 Kasım seçimleri öncesinde rüzgar, Ak Parti’nin lehine esmektedir. Onun için şu kalan son günlerde yapacağımız çalışmaların bizi iktidara taşıyacağı kanaatindeyim. Hepimiz bir markayı temsil ediyoruz ve bu markanın altında unvan sahibiyiz. Geçmişte yaptığımız güzel ve hayırlı hizmetler, inşallah bu 4 gün içerisinde taşlanır, güzelleşir ve hep birlikte mutlu oluruz." ifadelerine yer verdi.
Konuşmaların ardından, Milletvekili Yaşar Karayel, İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, eki ilçe ve belde belediye başkanları ile, 1 Kasım seçimleri için görüş alış verişinde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Özden, İlçe Ve Belde Belediye Başkanları İle Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 11 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Özden, İlçe Ve Belde Belediye Başkanları İle Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı