« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Özdemir: İyi yoldayız

Aroma Erkekler Voleybol Birinci Ligi takımlarından Torul Gençlerbirliği'nin kulüp başkanı Evren Evrim Özdemir, ligde üst üste aldıkları puanlarla 7'nci sıraya yükselmelerinin, iyi yolda olduklarının göstergesi olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Özdemir,dün kendi saha ve seyircileri önünde oynadıkları Belediye Plevnespor karşısında çok güzel oyun ortaya koyarak 3 puanı aldıklarını belirtti.

Lige başlarken hedeflerinin ilk 8 takım arasına girerek play-off'a katılmak olduğunu ifade eden Özdemir, son haftalarda aldıkları sonuçlarla hedefleri yolunda ilerlediklerini kaydetti.

Önlerinde zorlu bir Fenerbahçe maçının bulunduğunu dile getiren Özdemir, “Rakibimizin çok güçlü olduğunu biliyoruz. Deplasmanda oynayacağımız bu karşılaşma bizim için çok önemli. Teknik heyet ve sporcularımız da bunu biliyor. Bir günlük aradan sonra Fenerbahçe maçının hazırlıklarına yarından itibaren başlayacağız” dedi.

Özdemir, taraftarların takıma gösterdikleri destekten de çok memnun olduğunu kaydederek, “Onlara da çok teşekkür ediyorum. Kötü günümüzde, iyi günümüzde hep yanımızda oldular. Bir gün olsun desteklerini esirgemediler. Biz de elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. 12 takımın mücadele ettiği ligde üst üstte aldığımız puanlarla 7'nci sıraya yükselmemiz iyi yolda olduğumuzun bir göstergesidir” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz