ZONGULDAK HABERLERİ

Özdemir’den Destekleme Ve Yetiştirme Kurslarına Ziyaret

IHA
28.10.2015 - 14:43Son Güncelleme :

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖZDEMİR DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARINI ZIYARET ETTI

IHA

Çaycuma İlçe genelinde öğrenciler TEOG ve YGS-LYS sınavlarına hazırlamak amacıyla açılan kurslara,Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir ve Şube Müdürü Mehmet Yetim tarafından ziyaret edildi.
Bu yıl ilçe’de toplam 33 okul da Destekleme ve Yetiştirme Kursu açıldı. Bu kurslara 2 bin 847 ortaokul öğrencisi, bin 844 lise öğrencisi, 113 mezun öğrenci katıldı. Kurslardan toplam 4 bin 800 öğrenci faydalanıyor.
Kursların açıldığı okullarda öğretmen ve öğrencilerle toplantılar yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, dershanelerin kapanmasıyla birlikte bu kursların öğrencilerin bu ihtiyacına fazlasıyla cevap vereceğini ve öğrencilere sınavlara hazırlama konusunda yeterli olacağını ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Özdemir’den Destekleme Ve Yetiştirme Kurslarına Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Özdemir’den Destekleme Ve Yetiştirme Kurslarına Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı