MANİSA HABERLERİ

Özdağ Uşak’ta Aşure Hayrına Katıldı

IHA
28.10.2015 - 14:16Son Güncelleme :

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE MANİSA MİLLETVEKİLİ SELÇUK ÖZDAĞ, UŞAK SELENDLİLER DERNEĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN AŞURE HAYRINA KATILDI.

IHA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Uşak’ta Selendliler Derneği tarafından düzenlenen aşure hayrına katıldı.
Uşak Kıbrıs Caddesi üzerinde bulunan dernek lokalinde gerçekleştirilen aşure hayrına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Uşak AK Parti İl Başkanı Servet Kuş, Selendi AK Parti İlçe Başkanı Muharrem Sezer, Uşak Selendiler Derneği Başkanı Ramazan Dumlupınar ve vatandaşlar katıldı. Vatandaşlara aşure dağıtan Özdağ, burada halka hitaben yaptığı konuşmasında, Yaklaşan 1 Kasım 2015 seçimlerine de değindi. Özdağ, 13 yıllık AK Parti iktidarı döneminde Türkiye’nin istikrar ve itibar kazandığını ve istikrarın 1 Kasım ‘dan sonra da devam edeceğini dile getirdi. Özdağ, "Siyasi, ekonomik istikrarın sürmesi için AK Parti’ye oy istiyorum. 7 Haziran Seçimlerin ardından yaşananlar ortada. Paramız çok ciddi değer kaybetti. İstikrar için, ekonomi için ben milletimizden oy istiyorum. Hatta bazılarından ödünç oy istiyorum. Son seçimde yüzde 41 oy almıştık, Saadet Partililerden, Büyük Birlik Partililerden oy istiyorum. Çünkü bu ittifakta yüzde 2.2 oy almıştı. Şimdi bu ittifaka oy verenlere diyorum ki AK Parti sizin de yuvanız. Gelin burada beraber hizmet edelim. Partilerinizden vazgeçemiyorsanız bu seçimde ödünç olarak bize oy verin diyorum" dedi.
"BAHÇELİ’NİN YAPMADIĞI KOALİSYONU SANDIKTA HEP BERABER YAPALIM"
7 Haziran seçiminin ardından ortaya çıkan tabloyu ve koalisyon arayışlarını değerlendiren Özdağ, "Devlet Bahçeli’nin olumsuz tutumlarından etkilenen milliyetçilere gelin AK Parti’ye oy verin diyorum. Milliyetçilere Bahçeli’nin yapmadığı koalisyonu sandıkta birlikte yapalım diyorum. Birileri nasıl HDP’de birleşiyorsa, sizde gelin AK Parti’de birleşin. Türkiye’de yerli ve milli olmayan sosyalistler, Marksistler son seçimde HDP’ye oy verdi. Bu seçimde yerli ve mili solculardan AK Parti’ye oy istiyorum, Gelin iktidara katkıda bulunun, emperyalizme kafa tutalım diyorum. Atatürk’ün Türkiye’sinde, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal’in yolunda, bağımsızlık yolunda emperyalizme kafa tutalım. Ak Parti iktidarında Türkiye’nin aydınlık yarınlarını kurma yolunda hizmet sevdası ağır basmıştır. Artık sen, ben, o yok, hep birlikte güçlü Türkiye var diyorum" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Özdağ Uşak’ta Aşure Hayrına Katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Özdağ Uşak’ta Aşure Hayrına Katıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı