ZONGULDAK HABERLERİ

Özbakır, "Zonguldak-karabük Arası Trenle İki Saate İnecek"

IHA
29.10.2015 - 17:35Son Güncelleme :

AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN ÖZBAKIR VE PARTİLİLER KİLİMLİ'DE ZİYARETLERDE BULUNDU

IHA

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, beraberinde AK Parti Milletvekili Aday Adayı Dr. Hasan Özgür Özen ve partililerle birlikte Kilimli Ak Parti İlçe teşkilatını ziyaret etti.
Ziyarette AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ve partililer hazır bulundu. Özbakır ilçe başkanlığında yaptığı açıklamalarda Zonguldak demiryolu ilgili problemlerin temasları sonucu çözüldüğünü ve yeni alınan trenlerle beraber Karabük-Zonguldak arasındaki mesafenin iki saate inerek daha konforlu bir yolculuk yapılabileceğini açıkladı. Özbakır, güvenlik zafiyeti olmaması adına son kontrollerin yapıldığını ve Kasım ayı içerisinde seferlerin başlayacağını açıkladı. Kilimli teşkilatı ziyareti sonrasında Çatalağzı’nda AK Parti seçime hazırlık toplantısında partililere seslenen Özbakır bir oyun bile çok şey değiştirdiğine değinerek mutlaka sandıklara partililer tarafından sahip çıkılması gerektiğini vurguladı. Özbakır Kilimli temaslarıma esnaf ziyaretleri ile devam etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Özbakır, "Zonguldak-karabük Arası Trenle İki Saate İnecek" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 17 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Özbakır, "Zonguldak-karabük Arası Trenle İki Saate İnecek" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı