ZONGULDAK HABERLERİ

Özbakır, "Gençlerimizi Köyünden Kopmak Zorunda Bırakmayız"

IHA
27.10.2015 - 14:55Son Güncelleme :

HÜSEYİN ÖZBAKIR, SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

IHA

Zonguldak’ın Kozlu ilçesine bağlı köylerde seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır coşkulu kalabalık tarafından karşılandı.
Köylerde gerçekleştirilen sohbet toplantılarında vatandaşların sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen Özbakır, "Eğer Zonguldak’ta teşvik sorununu halledersek ilimize gelecek yeni yatırımlar fabrikalar sonucu hiçbir gencimiz köyünü terk edip büyük şehirlere göç etmek zorunda kalmayacağı gibi diğer şehirlerimizden yeni insan ve çalışma gücü geleceğinden Zonguldak’ımız göç alan bir konuma gelecektir" dedi.
Kozlu ilçe köylerinde gerçekleştirilen temaslarda Özbakır’a, AK Parti Milletvekili Aday Adayı Dr. Hasan Özgür Özen, Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Özdemir ve Kozlu ilçe teşkilatına mensup partililer eşlik etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Özbakır, "Gençlerimizi Köyünden Kopmak Zorunda Bırakmayız" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 14 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Özbakır, "Gençlerimizi Köyünden Kopmak Zorunda Bırakmayız" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı