ZONGULDAK HABERLERİ

Özbakır’a Vatandaşlar Yoğun İlgi Gösterdi

IHA
28.10.2015 - 15:18Son Güncelleme :

AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN ÖZBAKIR VE BERABERİNDEKİLER SEÇİM GEZİLERİ KAPSAMINDA ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRYOR.

IHA

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır 1 Kasım Seçimleri öncesi ziyaretleri kapsamında İnağzı Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır beraberindeki AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ve parti yöneticileri ile İnağzı Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek halkın sorunlarını dinleyen Özbakır, vatandaşlarla bir süre sohbet etti. 7 Haziran seçimlerinden sonra hükumetin kurulmamasının Türkiye için bir kayıp olduğunu ifade eden Özbakır, “7 Haziran seçimlerinde halkımız bize gerekli mesajı verdi. 7 Haziran seçimlerinden sonra hükumetin kurulmaması herkesi zor duruma soktu. 1 Kasım Genel seçimlerine kısa bir süre kaldı. İstikrarın sürmesi ve hizmetlerin devamı için sizlerden destek istiyoruz. Yapılan anketlerde önde olduğumuz görülüyor. Biz Ankara’ya ne kadar güçlü gidersek hizmetlerimizde güçlü olur. Vatandaşlarımızın her türlü sıkıntısında yanlarında olmaya önem veriyoruz. Zonguldak’taki sorunların üstesinde gelmek ülkeyi yeniden ayağa kaldırmak için sizlerden 1 Kasım seçimlerinde destek istiyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Özbakır’a Vatandaşlar Yoğun İlgi Gösterdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Özbakır’a Vatandaşlar Yoğun İlgi Gösterdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı