« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ozan Tufan kararını verdi

Fenerbahçe, Trabzonspor ve birçok Avrupa kulübünün talip olduğu Bursasporlu Ozan Tufan, sarı lacivertli formayı giymek istiyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe'nin kadrosuna katmak için büyük uğraş verdiği Ozan Tufan'ın transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor.
Sarı lacivertli takımın Bursaspor yönetimine son teklifini ileterek beklemeye geçtiği öğrenilirken, Ozan Tufan'ın da yakın çevresine yaptığı açıklamalarda Fenerbahçe forması giymek istediği ifade ediliyor.

BURSA'DAN KÖTÜ AYRILMAK İSTEMİYOR
Bursaspor'un yaşadığı ekonomik sıkıntı nedeniyle kulübüne para kazandırarak ayrılmak isteyen Ozan'ın, yakınlarına "Bursa'dan kötü anılarak ayrılmak istemiyorum" dediği öğrenilirken, yıldız oyunun takımının ekonomik durumunu gözetmesi büyük takdir topluyor.

Ozan Tufan kararını verdi İŞTE FENERBAHÇE'NİN OZAN İÇİN YAPTIĞI TEKLİF

YA FENERBAHÇE YA AVRUPA
Genç futbolcunun bu transfer döneminde Fenerbahçe'ye transfer olamaması halinde rotasını Avrupa'ya çevireceği öğrenilirken, "Ya şimdi Fenerbahçe'ye giderim ya da sezon sonunda Avrupa'ya" dediği belirtildi.

TRABZONSPOR'A SICAK BAKMIYOR
Bursaspor'un genç yıldızının yeşil beyazlı ekibe resmi teklifini ileten Trabzonspor'un teklifineyse sıcak bakmadığı öğrenilirken, Türkiye'de bu bir takıma transfer olması halinde bu takımın Fenerbahçe olacağı öğrenildi. (Eurosport)


Bunları da Beğenebilirsiniz