« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ozan İpek'ten transfer açıklaması

Bursaspor'un yıldız futbolcusu Ozan İpek, yeni sezon hedefleri ve transfer söylentileri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Emre KOŞAK / BAD TATZMANNSDORF (DHA)
SON GÜNCELLEME

Bursaspor'un yetenekli sol açığı Ozan İpek, yeni sezon hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini ifade ederek, "Çalışmalarımız iyi gidiyor. Şampiyonluk yaşadığımız sezon da bu otelde kamp yapmıştık. Uğruna inanıyoruz. Ortam güzel. Herkes birbirini tanıyor. Uyum sorunu da yaşamayacağız. Sakatlık da yok. Yoğun bir tempoyla hazırlanıyoruz. Hazırlık maçlarımız da başlıyor" diye konuştu.

"ŞARTLAR OLUŞMADIĞI SÜRECE GİTMEM İMKANSIZ"

Yeni sezon ile ilgili hedeflerini açıklayan ve transfer söylentilerine de açıklık getiren Ozan İpek, "Bu yıl da milli takıma seçilmek istiyorum. Gideceğim kalacağım konusu çok konuşuldu. Ama kaldım. Geçtiğimiz yıl ikinci devrede bazı problemler yaşadık. Bazı istenmeyen olaylar oldu. Bunları sakatlığımın olduğu dönemde yaşadım. Onun dışında iyi bir sezondu. Bu yıl umarım bunları yaşamam ve sakatlanmam. Kariyerimde ise belli bir planlama yapmadım. Doğru, görüşmelerim oldu. Ancak bu görüşmeler olumsuz sonuçlandı. Benim için öncelik her zaman Bursaspor. Sözleşmem devam ediyor. Şu an da Bursaspor'dayım ve Bursaspor'u düşüneceğim. Kulüp için şartlar oluşmadığı sürece gitmem imkansız" şeklinde konuştu.

"GRUPLARA KALMAK İSTİYORUZ"

Bu yıl UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalmak istediklerini ifade eden İpek, "Artık Avrupa'da daha tecrübeliyiz. Tecrübemiz de fark ettirecektir. Bursaspor her yıl Avrupa kupalarında mücadele edecek seviyeye geldi. Ama bu yıl bizim için gruplara kalmak gerçekten çok önemli" dedi.

"FERHAT ÇOK İYİ BİR OYUNCU"

Mevkiisine transfer edilen Ferhat Kiraz hakkında da övgü ile bahseden Ozan İpek, sözlerini şöyle tamamladı:
"Ferhat çok iyi bir oyuncu. Ben de daha önceden takip ediyordum. Bize gelmesi takım için çok iyi. Benim için ise çok fazla düşünen birisi değilim. Rekabet başarı getirir. Formayı alacak oyuncuyu ise hocamız belirleyecek. Son kararı o verecek"


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler