VAN HABERLERİ

Özalp Kaymakamlığı Aşure Dağıttı

IHA
27.10.2015 - 18:05Son Güncelleme :

ÖZALP KAYMAKAMLIĞI AİLE DESTEK MERKEZİ MUHARREM AYI DOLAYISI İLE PROGRAM DÜZENLEDİ

IHA

Van’ın Özalp Kaymakamlığı Aile Destek Merkezince Muharrem ayı dolayısıyla bayanlara ve kız öğrencilere yönelik program düzenlenerek, aşure ikram edildi.
Program ilk olarak Aile Destek Merkezinde 200 bayanın katılımıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşma ve gösterilen slaytların ardından, bayanlara aşure ikram edildi. Programın ardından Aile Destek Merkezi personelleri, bayan kurum amirleri ile kurum amirlerinin eşlerinin katılımıyla Ağabey Özbey Lisesi ile İmam Hatip lisesi Kız yurdunda eğitim ve öğretimlerine devam eden 450 kız öğrenciyi ziyaret etti. Görevliler, yurtlarda kalan 450 kız öğrenciye aşure ikramında bulunarak öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden Özalp Kaymakamlığı Aşure Dağıttı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 18 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Özalp Kaymakamlığı Aşure Dağıttı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı