Öz kızı ile 6 ay ilişki yaşamış!

Birce BORA / LONDRA
13.12.2014 - 11:45 | Son Güncelleme: 13.12.2014 - 11:46

İngiltere’nin South Yorkshire bölgesinde 41 yaşındaki bir adam 13 yaşındaki öz kızı ile 6 ay boyunca düzenli olarak cinsel ilişkiye girdiği gerekçesi ile 6 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Kimliği basına açıklanmayan kızın biyolojik babasının kimliğini Facebook sayesinde 13 yaşındayken öğrendiği ve adamla iletişime geçip sık sık görüşmeye başladığı belirtildi.

Kız çocuğunun bir süre sonra annesinin de izni ile adamın evine taşındığı ve onunla birlikte yaşamaya başladığı açıklandı.

Sheffield Kraliyet Mahkemesi’nde konuyla iglili görülen davada adamın kız arkadaşından ayrıldıktan sonra geceleri kızının yatağına gitmeye başladığı ve çocuğun “Babasına karşı koymak istemediği için adamın cinsel tacizlerine boyun eğdiği” belirtildi.

Altı ay boyunca iki günde bir babasıyla cinsel ilişkiye girdikten sonra evi terk edecek gücü kendisinde bulunan kız çocuğunun yaşadıklarını bir sosyal yardım görevlisine anlattığı ve adamın bu sayede tutuklandığı belirtildi.

Kızının kimliğinin korunması amacıyla ismi basına açıklanmayan baba mahkemede taciz ve tecavüz suçlamalarını kabul etti.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı