AYDIN HABERLERİ

Öz Güven-sen İl Başkanı Aydın: Özel Güvenlikçilerin Kaygıları Geride Kalacak

IHA
01.02.2016 - 15:28 |Son Güncelleme :

ÖZ GÜVEN SEN AYDIN İL BAŞKANI MEHMET AYDIN

IHA

Özel Güvenlik ve Koruma İşçileri Sendikası Öz Güven-Sen Aydın İl Başkanı Mehmet Aydın, sendika olarak özel güvenlikçilerin üzüntü ve kaygılarını toplu sözleşme ile geride bırakacaklarını söyledi. Özel güvenlik çalışanlarını sağlıklı, bilinçli, değerleri ile barışık bir zeminde örgütlenme ve sendikalaşma mücadelesini sürdürklerini kaydeden Öz Güven-Sen Aydın İl Başkanı Mehmet Aydın çalışmalara devam ettiklerini söyledi.
Özel Güvenlik ve Koruma İşçileri Sendikası’nın 2015 Haziran ayının sonunda kurulup ve kısa sürede örgütlendiğini ifade eden Aydın İl başkanı Mehmet Aydın, “Özel Güvenlik ve Koruma İşçileri Sendikamızın kuruluşundan itibaren bugüne kadar yapmış olduğumuz üye çalışmalarında sendikamıza göstermiş oldukları ilgi bizi fazlasıyla memnun etmiştir. Bu günlerde toplu sözleşmelere birlikte imza atarak üzüntülerimizi, kaygılarımızı geride bırakmanın sevincini yine hep birlikte yaşayacağız. Öz Güven-Sen; Özel Güvenlik çalışanlarını sağlıklı, bilinçli, değerleri ile barışık bir zeminde örgütlenme, sendikalaşma mücadelesini sürdürüyor” dedi.
Açıklamasında güvenlik görevlilerine de seslenen Öz Güven-Sen Aydın İl başkanı Mehmet Aydın, “Kamuda Özel Güvenlik Görevlileri sendikal çalışmalar sosyal hakların kazanımları için kurulan sendikamız HAK-İŞ Konfederasyonuna bağlı olup ahlaki duruşumuzu adil ve adaletli Hak mücadelesi için var olduğumuzu Hak ve Halk için HAK-İŞ Konfederasyonu bünyesinde kararlılıkla, azimle çalışmalarımız Aydın ilimizde devam etmektedir. Değerli meslektaşlarım; Omuzlarımızdaki yükün son derece farkındayız. Öz Güven-Sen; Türkiye genelinde büyük bir ivme kazanmış bulunmakla beraber Aydın ilimizde hızlı, etkili ve güvenli bir şekilde çalışmalarımıza son süratle devam etmekteyiz” diye konuştu.
Öz Güven Aydın İl Başkanı olarak çalışma arkadaşlarıyla birlikte gece gündüz demeden üyelik çalışmalarına devam ettiklerini de kaydeden Aydın, Aydın’da birçok kurumun kendilerini tercih ettiğini son olarak Nazilli Devlet Hastanesi güvenlik personellerini de Öz Güven-Sen’e üye olduğunu söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Öz Güven-sen İl Başkanı Aydın: Özel Güvenlikçilerin Kaygıları Geride Kalacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Şubat 2016 tarihinde saat 15 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Öz Güven-sen İl Başkanı Aydın: Özel Güvenlikçilerin Kaygıları Geride Kalacak haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ

29 Ocak 2020, Çarşamba
 • İmsak
  06:45
 • Güneş
  08:09
 • Öğle
  13:27
 • İkindi
  16:10
 • Akşam
  18:34
 • Yatsı
  19:53
Sayfa Başı