Spor "Oyunun hakkı da beraberlikti"
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Oyunun hakkı da beraberlikti"

19 Eylül Stadyumu'nda sağanak yağış ve zorlu bir zeminde tamamlanan Orduspor - Bursaspor maçının sonunda konuşan her iki takımın teknik direktörü de ortak noktada buluşarak 'Maçın hakkı beraberlikti' diye konuştu.

Bursaspor'da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, "İlk yarı iyi oynayan taraf bizdik, ikinci olay tam tersine döndü. Orduspor iyi oynadı. İkinci yarının büyük bir bölümünde baskı oluşturdu üzerimizde. Sonuçta o mücadelesinin, iyi oyununun karşılığını son dakikada da olsa aldı. Yani bence ilk yarıdaki bizim oyunumuz, ikinci yarıda rakibimizin oyunuyla oyunun hakkı da beraberlikti diyebiliriz. Çok da fazla söylenecek birşey yok" dedi.

Orduspor Teknik Direktörü Metin Diyadin de, takımının gücünü ölçme açısından iyi bir maç olduğunun altını çizerek, "Bugüne kadar oynadığımız rakiplerin içinde, hem kadro kalitesi, hem oynadığı futbolla ve hem de sahadaki disipliniyle diyelim bizim gücümüzü ölçme bakımından da en önemlisiydi diyebiliriz. Oyunun ilk yarısında bizim hemen hemen hiçbir pozisyonumuz olmadı. Verdiğimiz 3-4 tane konta atağın bir tanesinde kalemizde gol görerek ilk yarı içeriye mağlup girdik. İlk yarıdaki hakkımızda buydu, normaldi. İkinci yarı da tamamen bizim üstünlüğümüzle geçti. Hemen hemen tek kale gibi oynadık. Maçın ilk yarısını Bursaspor, ikinci yarısında da Orduspor'un iyi oyunuyla maç berabere bitti. İki bölümü de düşündüğümüzde maçın hakkı beraberlikti diye düşünüyorum" diye konuştu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle