ESKİŞEHİR HABERLERİ

Oyunpazarı’nda Cumhuriyeti Kutladılar

IHA
28.10.2015 - 14:12Son Güncelleme :

ESKİŞEHİR ODUNPAZARI BELEDİYESİ’NİN HAYATA GEÇİRDİĞİ PROJELERDEN BİRİ OLAN ODUNPAZARI BELEDİYESİ GÜNDÜZ BAKIMEVİ VE KREŞİ’NDE (OYUNPAZARI) 29 EKİM KUTLANDI.

IHA

Odunpazarı Belediyesi Gündüz Bakımevi ve Kreşi’nde (Oyunpazarı) düzenlenen programla 29 Ekim kutlandı.
Gerçekleştirilen kutlamaya Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt da katıldı. Başkan Kurt ile keyifli vakit geçiren çocuklar, hazırladığı Cumhuriyet programını izleyenlere sundu. Programda konuşma yapan Başkan Kurt, “Burada eğlenmeyi, öğrenmeyi ve oyun oynamayı öğreniyorsunuz. Burada Cumhuriyeti, demokrasiyi ve insan olmayı öğrenin. Gözlerinizden gördüğüm kadarıyla ilerde çok başarılı birer birey olacaksınız. Ben tekrar 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı kutluyorum ve bu güzel etkinlikleri başarılı bir şekilde hazırladığınız ve sunduğunuz için siz ve öğretmenlerinize teşekkür ediyorum. Öğretmenleriniz sizlere burada güzel şeyler öğretiyorlar. Sizlere başarılılar diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Başkan Kurt ve Oyunpazarı öğrencileri, üzerinde ay yıldız olan pastayı keserek Cumhuriyet Bayramını coşkuyla kutladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Oyunpazarı’nda Cumhuriyeti Kutladılar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Oyunpazarı’nda Cumhuriyeti Kutladılar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı