« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Oyunlara gelmeyeceğiz

Trabzonspor Taraftarlar Platformu, bordo-mavili camiayı “şampiyonluk yolunda bölmeye çalışanların oyunlarına gelmeyeceklerini” açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde bir araya gelen bordo-mavili taraftarların dernek başkanları, basın toplantısı düzenlendi.

Trabzonspor Taraftarlar Platformu adına açıklamada bulunan Özgür Özal, ligde Ankaragücü beraberliği ve Fenerbahçe mağlubiyetinin ardından, spor kamuoyunda Trabzonspor'un şampiyon olamayacağı yönünde bir hava oluşturulduğunu belirterek, “Biz Trabzonspor taraftarı olarak takımımızı bu şampiyonluk yolunda bölmeye çalışanların oyununa gelmeyeceğiz” dedi.

Ligde, 27 yıldır şampiyonluk hasreti çektiklerini anımsatan Özal, şunları söyledi: “Hayallerimizin gerçekleşmesine haftalar kala takımımıza olduğundan daha fazla destek vermek her Trabzonspor taraftarının görevidir.

Trabzonspor'umuzun futbolcularının Türkiye'nin en iyi kadrosu olduğunu, teknik direktörünün en iyi hocası olduğunu, taraftarının en cefakar taraftar olduğunu biliyoruz. Biz 27 yıldır Trabzonspor'a destek oluyoruz. Zaman, şimdi olduğundan daha çok destek ve hizmet zamanıdır.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz