Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Oyuncularım fazlasıyla maça inandı

3-2'lik Beşiktaş galibiyeti sonrasında konuşan Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, oyuncularının maça tam olarak inandığını söyledi.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Ertuğrul Sağlam şunları söyledi: En az oyuncular kadar bizimde rolümüz var. Maç öncesinde alınacak 1 puanın her takım için önemi vardır. Buraya kesinlikle kazanmaya geldik. Sahanın durumu iklim şartlaı iki takımada oyun şansı vermedi ama biz çok güzel bir gol attık. Saha durulduktan sonra Sercan'la ve Volkan'la çok net pozisyonlar kaçırdık.  Volkan ilk devrenin sonuna doğru zafiyete uğradı. Nobre'nin de girdiğini görünce onu çıkarmak zorunda kaldım. Turgay'la uzun bir oyuncuyu oyuna soktuk. İkinci yarının başında da Sercan'la çok net bir pozisyon harcadık. O goller olsa daha farklı olurdu. Tolga Özkalfa'nın kendini sorgulaması lazım. Penaltıyı da tartışırız. Oyuncularımız bugün maça fazlasıyla inandı. Oyuncularımı ve kendimizi tebrik ediyorum. Burada olmasalarda bizlerle gönülleri olan taraftarlarımızında bu galibiyette payı var.

MİLLİ TAKIMI İSTEMİYORUM

Hem milii takım hem de takım çalıştırmaya hiç sıcak bakmıyorum. Böyle bir şeyi kabul etmiyorum. Şu anda Milli Takım'da görev almayı istemiyorum.

Sercan ile olan düşüncemiz değişmedi. Satılması için ancak kulübün menfaatlarinin olması gerekir. Şu anda güzel bir yoldayız. Yukardaki grubun içinde olmak istiyorsak 3 kaliteli oyuncuyu  kadromuza katmalıyız.


Bunları da Beğenebilirsiniz