« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Oyuncuları ben de tanımıyorum

2012-2013 sezonunun hazırlıklarına 2 Temmuz'da Nevzat Demir Tesisleri'nde yaptığı antrenman ile başlayan Beşiktaş, Avusturya'da gerçekleştireceği kampın ilk antrenmanını dün akşam saatlerinde yaptı.

ÖVÜNÇ ÖZDEM / BAD KLEINKIRCHHEIM / DHA
SON GÜNCELLEME

Kampın gerçekleştirildiği Bad Kleinkirchheim bölgesindeki Bad Kleinkirchhem Sport Arena'da yapılan antrenmana kamp kadrosundaki 30 futbolcuda yer aldı. Önceki akşam İstanbul'a gelen Fernandes ve yeni transfer Olcay Şahan dün yapılan çalışmada yer aldı. Sakatlıkları süren Teknik direktör Samet Aybaba yönetimindeki antrenman yaklaşık 1 saat sürdü. Koşular ile başlayan antrenman gruplar halindeki pas ve kondüsyon çalışmaları ile devam etti. Antrenman yarı sahada yapılan çift kale maç ile sona erdi.

GENÇ OYUNUCLARI HIRS BASTI

Teknik direktör Aybaba'nın kamp kadrosuna dahil ettiği genç oyuncuların kendilerini göstermek ve teknik heyetin beğenisini kazanmak için hırslı bir tempoda çalışmaları dikkat çekti.

Kafile ile birlikte kampta bulunan futbol komitesi üyesi Ahmet Kavalcı'da antrenmanı takip etti.

Öte yandan teknik direktör Samet Aybaba'nın 18 Temmuz'a kadar sürecek kampın ilk bölümünde takımını günde iki antrenman ile sezona hazırlayacağı öğrenildi. Sabah yapılacak antrenmanın 07.00'da başlayacağı ve oyuncuların 13 gün sürecek kampın ilk etabı boyunca sabah 06.00'da güne başlayacakları öğrenildi. Tecrübeli teknik adamın oyuncularının erken saatlerde güne başlamasını tatil boyunca bozulan uyku düzenlerini yeniden planlamak için istediği öğrenildi.

AYBABA'DAN CEVAP:"BEN DE TANIMIYORUM"

Antrenmanın ardından basın mensupları ile kısa bir sohbet yapan Samet Aybaba'ya bir gazetecinin "Hocam oyuncuların bir çoğunu tanımıyoruz" demesi üzerine Aybaba esbirili bir şekilde "Ben de tanımıyorum" cevabını verdi. Aybaba daha sonra "Futbolcuları tanımak için en iyi yer kamptır. Burada herkesi tanıyacağız" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler