« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Oyun bakımından istediklerimizi sahaya yansıtmak istiyoruz"

Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Pınar Karşıyaka'nın Genel Menajeri Selim Çınar, "Oyun bakımından istediklerimizi sahaya yansıtmak istiyoruz" dedi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Pınar Karşıyaka'nın Genel Menajeri Çınar "Oyun bakımından istediklerimizi sahaya yansıtmak istiyoruz" dedi. Çınar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezona hazır bir şekilde başlamak için çalışmalarını sürdürdüklerini, Türkiye Kupası maçları öncesinde Ankara'daki Tansev Mıhçıoğlu Turnuvası'na katılacaklarını söyledi.

Turnuva için bugün Ankara'ya gideceklerini kaydeden Çınar, "Batista'nın da katılmasıyla turnuvaya tam takım olarak hazırlandık. O nedenle öncekilerden daha farklı bir organizasyon olacaktır. Sezonun başlamasına çok az zaman kaldı, sonuç olarak olmasa da oyun bakımından istediklerimizi sahaya yansıtmak istiyoruz" diye konuştu. Tansev Mıhçıoğlu Turnuvası'nda yarın saat 17.00'de Türk Telekom'la karşılaşacak Pınar Karşıyaka cuma günü saat 19.00'da Aykon TED Ankara Kolejliler, cumartesi günü de saat 15.00'de Royal Halı Gaziantep'le mücadele edecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz