Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Oyu lambaya attılar bilgisayar bekliyorlar

  Evren KASIRGA/MANİSA, (DHA)
  28 Temmuz 2007 - 14:24Son Güncelleme : 28 Temmuz 2007 - 14:24

  MANİSA'da Özel Remzi Kasalar Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ni gezen TBMM Başkanı Bülent Arınç'tan bilgisayar isteyen engelli Fatih Tıran “Oyumuzu lambaya attık, bize bilgisayar gönderin ne olur” dedi.


  Bülent Arınç, Manisa'da Özel Remzi Kasalar Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Arınç tesisi gezdikten sonra yaşları 5 ile 30 arasında değiyen öğrencilerle sohbet etti. Sohbet sırasında 27 yaşındaki Aslı Kasırga ile 34 yaşındaki Fatih Taner, Arınç'tan bilgisayar istedi.

  Arınç, “Bilgisayarı kullanamazsınız” deyince öğrenciler, “Kullanırız. Siz bize bilgisayar alın, biz oylarımızı lambaya bastık” diye cevap verdi. Arınç, bu cevap üzerine kahkahalara boğuldu ve “İnşallah bilgisayarınızı alacağım” karşılığını verdi.


  ‘GAZETELER BİZİ MADARA EDER"


  Öğrencilerden bazıları Arınç'a rehabilitasyon merkezindeki Midilli atlarına binip binemeyeceğini sordu. Arınç da Başbakan Erdoğan'ın attan düştüğünü hatırlatarak, “Koskoca Recep Tayyip Erdoğan'ı bile bu atlar sırtından attı. Beni de atarlar. Sonra gazeteler bizi madara ederler” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı