Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Oynamak istiyorum

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Rumen yıldız Hollanda maçında nefesleri kesti, yönetime haber gönderdi

G.Saray'ın elde ettiği bütün başarılarda imzası bulunan Hagi'nin bu isteği memnunlukla karşılandı. Sarı kırmızılı yönetim, Fatih Terim'le yapacağı görüşme sonrası yıldız oyuncu için kesin kararını verecek.

HERKESİ BÜYÜLEDİ

O futbolun profösörü... O, G.Saray ve Romanya Milli Takımı'nın beyni... O ölü topların usta ayağı... O'nun adı Gheorghe Hagi. Sarı kırmızılı takımın Fatih Terim'li döneminde elde ettiği bütün başarılara imza atan, bu sene UEFA Kupası'nın kazanılmasında da büyük rol oynayan yıldız futbolcu Hollanda'dan yönetime sevindirici bir haber gönderdi.

çok formda

EURO 2000 hazırlıklarını sürdüren Romanya Milli Takımı'nın önceki gün Arena Stadı'nda Hollanda ile yaptığı özel karşılaşmada gençlere taş çıkartan ve ayakta alkışlanan Hagi, adeta G.Saray yönetimine ve teknik ekibe göz kırptı. Hagi maçtan sonra ‘‘Kendimi çok iyi hissediyorum, bir yıl daha oynamak istiyorum’’diyerek G.Saray'a haber gönderdi.

yüzler güldü

Rumen futbolcunun bu tarihi kararı Cimbom'da yüzleri güldürdü. İç transferde yıldızlarla barışık olmayan yönetimin, Hagi'nin bu açıklaması sonrası morali düzeldi. Sarı kırmızılı yöneticiler, bu gelişme sonrası teknik direktör Fatih Terim ile bir araya gelerek bu konu hakkında bir değerlendirme yapacak ve kararını kısa sürede verecek.

YÖNETİM SEVİNDİ

Hollanda maçına gitmeden önce kararsız olduğunu açıklayan Rumen yıldız düşüncesinin değiştiğini belirtti ve‘‘G.Saray'da bir yıl daha oynamak istediğimi yönetime bildirdim. Yöneticiler bu karar karşısında mutlu olduklarını, bir değerlendirme yaptıktan sonra karar vereceklerini söylediler’’ diye konuştu..


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler