Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Oynadığımız futbolun karşılığını aldık."

Turkcell Süper Lig'de Kasımpaşa'yı farklı mağlup eden Gençlerbirliği'nde, basın sözcüsü Muammer Akyüz, nihayet ligde oynadıkları iyi futbolun karşılığını aldıklarını kaydetti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Akyüz, yazılı açıklamasında, Kasımpaşa maçına kadar ligde şanssız karşılaşmalar oynadıklarını ifade ederek, “Bu sezonun ilk maçı olan Kayserispor maçı hariç, Ankaraspor ve Beşiktaş'a karşı çok iyi futbol oynadık. Ancak bu maçlarda iyi bir oyun sergilememize rağmen, gol bulmadaki sıkıntılar ve şanssızlıklar neticesinde galip gelememiştik. Bu şekilde oynamamız halinde galibiyetlerin geleceğine inanıyorduk.
Bunun da bir zaman alacağını biliyorduk. Çünkü yeni bir teknik heyet ile neredeyse tamamı yenilenen bir kadroyla bir ekibin, 'takım' olabilmesi için zamana ihtiyacı oluyor. Oynadığımız her maçın bir öncekinden biraz daha iyi olması da bunun kanıtı olmuştur” açıklamasını yaptı.

Kasımpaşa maçında oyunun her anında üstün olan takımın kendilerini olduğunu belirten Muammer Akyüz, “Bu güzel oyunu dört golle taçlandırıp, taraftarlarımıza ve Türk futbolseverlere bundan sonra da özlenen Gençlerbirliği'ni izleyecekleri sinyallerini verdik” diyerek sözlerini tamamladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler