« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Öyle bir diyalog geçmedi"

Süper Lig'de dün oynanan Trabzonspor - Fenerbahçe maçını yöneten FIFA kokartlı hakem Bülent Yıldırım, karşılaşma sonrası Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu ile arasında yaşanan olayla ilgili açıklama yaptı.

İSTANBUL, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Dün akşam CNN Türk ekranlarına DHA aracılığıyla taşınan Mahmut Aksu'nun röportajında, ifade edildiği gibi bir diyalog ve tartışmanın olmadığını belirten Yıldırım, bu konu hakkında maçtan sonra basın mensuplarının sorularını cevapsız bırakmıştı. Yıldırım bugün ise, Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesine yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Söz konusu müsabakanın ardından yardımcı hakemler ve 4. hakem ile birlikte soyunma odasına doğru yürürken, koridorun başında bulunan bir kişi maçtaki yönetimimizi eleştirerek, disiplin talimatına aykırı söylemlerde bulundu. Bunun üzerine ben ve arkadaşlarım bu kişinin akreditasyon kartına bakarak kim olduğunu anlamaya çalıştık. Kartta yazılı olan ismi okuduğumuzu gören kişi, kendisinin Mahmut Aksu olduğunu belirterek kartı bize doğru tuttu. Biz de kendisine bir cevap vermeyerek hakem odasına yöneldik. Sayın Aksu ile irtibatımız bundan ibarettir. Haberlerde yer aldığı gibi, kendisine karşı yumruğumu sıkarak havaya kaldırmam ve 'çekil karşımızdan' benzeri ifadeler kullanmam söz konusu değildir."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz