ESKİŞEHİR HABERLERİ

Öykü Atölyesi Katılımcılarına Katılım Belgesi

IHA
26.10.2015 - 11:51Son Güncelleme :

ÖYKÜ ATÖLYESİ KATILIMCILARINA BELGE TÖRENİ

IHA

Eğitimci-yazar Nilüfer Altunkaya tarafından yürütülen Tepebaşı Belediyesi “Öykü Atölyesi”nde 17 kişiye düzenlenen törenle ‘katılım belgesi’ verildi.
Öyküyü seven ve bu alanda kendisini geliştirmek isteyen yetişkinlere ücretsiz verilen öykü atölyesi eğitiminin belge dağıtım töreninde konuşan Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, “Hepimiz bir öykünün içindeyiz. Günlük yaşamımız da bir öykü” dedi.
Öykü atölyesi eğitmeni yazar Nilüfer Altunkaya da, “Çok çalışkan bir ekiple çalıştım, çok keyifli bir atölye çalışması oldu” dedi.
Atölye katılımcılarından eğitimci Esra Çulan Altuk da, “Atölye çalışmalarında çok şey öğrendim, pek çok şeyi bilmediğimin farkına vardım” şeklinde konuştu.
Katılımcılara belgeler Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, belediye meclis üyeleri Abdülkadir Adar ve Turgut Doğandor tarafından verildi.
Öykü Atölyesi’nde; “öykünün hayatımızdaki yeri”, “yazmaya başlamak için öneriler”, “kurmaca öykünün unsurları”, “bir kahraman yaratmak”, “yazılan öykülerin incelemesi” gibi öyküye dair pek çok konu ele alınıyor.
3 Ekim 2015 cumartesi tarihinde Özdilek Sanat Merkezi’nde başlayan atölye, 31 Ekim’e kadar devam edecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Öykü Atölyesi Katılımcılarına Katılım Belgesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 11 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Öykü Atölyesi Katılımcılarına Katılım Belgesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı