Ege Haberleri

EGE

  Outdoor giyimde çıtayı yükseltti

  Hürriyet Haber
  13.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Hisarönü’nden dünyaya online kayak takımı satan Makara Tekstil, şimdi de Avrupa’nın en büyük outdoor giyim üreticilerinden Envy Sport’un Türkiye distribütörlüğünü üstlendi.

  Spor, deniz tutkunları, bisiklet, yürüyüş ve avcılıkla uğraşanların tercih ettiği ürünleriyle adını duyuran Makara Tekstil, Avrupa’nın en büyük outdoor giyim üreticilerinden Envy Sport’la işbirliği yaptı. Şirket yeni girişimi sayesinde Nasa’nın astronot kıyafetlerinde kullandığı siberium yalıtım sistemiyle hazırlanan ürünleri, Türk tüketicisiyle buluşturuyor.
  Makara Tekstil Genel Müdürü Alper Özmızırak, birçok teknik özelliği aynı anda sunan Envy Sport’un yüksek teknolojiyle donatılan outdoor ürünlerini çok uygun koşullarla iç pazara toptan ve parekende olarak satışa sunduklarını söyledi. Outdoor giyim sevenlere birçok avantaj ve hareket yeteneği sağlayan siberium teknolojisiyle üretilen kıyafetlerin çok hafif, suya ve rüzgara dayanıklı, üzerindeki gözenekleri sayesinde nefes alan ve kullanıcıyı terletmeyen özellikte üretildiğini belirten Özmızırak, “Artık, sporcuların soğuktan, yağmurdan ve rüzgardan korunmak için kat kat giyinmesine gerek kalmadı” dedi.

  Her gruba uygun

  Outdoor spor, deniz tutkunları, yürüyüş  ve avcılıkla uğraşan kişilerin ürünlere rağbet gösterdiğini hatırlatan Özmızırak, erkeklerin yanı sıra çocuk ve bayan grubuna yönelik geniş renk ve modellerdeki pantolon, rüzgarlık ve montların da benzerlerine göre hem üstün özellikli, hem de uygun fiyata satıldığını dile getirdi.

  ONLINE SATIŞ

  Ürünlerin satışını tüm Türkiye ve Türk Cumhuriyetler’de online olarak gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Özmızırak, ayrıca Makara Tekstil’in Konak’taki showroom mağazasının yanında, www.makara.com.tr ve seçkin private shopping sitelerinde yüzlerce farklı renk ve beden seçenekleriyle sunduklarını kaydetti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı