« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Otoriteler ne dedi?

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
VEDAT OKYAR

Arada derede antrenör değiştirmenin manasını hiçbir zaman anlamış değilim. Hele bu adamın ismi Mustafa Denizli ise ona aklım hiç basmaz. Mustafa, kendini ispat etmiş bir adam. Haa, Fenerbahçe iyimiydi diye sorarsanız, tabii ki iyi değil. Ama ligin matematiğine bakıyorsun, adam iki puan geride. İkinci yarıda Fenerbahçe'nin fikstür avantajı da var. Fenerbahçe, Avrupa'da iyi iş mi yaptı? Ona da hayır. Kupadan da elendi. Ama bana göre lig şampiyonluğu, bir takım için de, antrenörü için de, oyuncuları için de en büyük kariyerdir. Çünkü uzun maratondur, çok emek ister.

DEVRİM SAĞIROĞLU

Mustafa Denizli, Fenerbahçe'de sevaplarından çok hatalarıyla anılacak. Takım geçen sezon da şampiyon olurken, kimsenin gözüne hoş gelen futbol sergileyememişti. Kopuk kopuk oynayan, yıldızlar düzenine bağlı bir takımdı. Bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde hayal kırklığı yaşatması ve ligde alınan başarısız sonuçlar sonunu hazırladı. Bence çok daha erken gövden alınması gerekirdi. Fenerbahçe yönetimi bu konuda geç kalmıştır.

ERMAN TOROĞLU

F.Bahçe yönetimi sanal bir karar aldı. Gerçek karar 3 ay önce alındı ama Denizli uyanamadı. Aziz Yıldırım, Mustafa'ya ‘‘Kimi satalım, kimi alalım’’ diye sormuş ve ‘‘Hiçbir cevap alamadım. Sadece saçlarını kıvırdı’’ demişti. İşte Denizli'nin bittiği gün, o gündü. Bazıları Denizli ile devam edilsin diyor. F.Bahçe bundan kötü olamazdı. Çünkü sarı lacicvertliler şampiyonluk şansında G.Saray ve Beşiktaş'tan sonra 3. sırada.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler