İZMİR HABERLERİ

Otopark personeline öfke kontrolü ve iletişim eğitimi

AA / Efsun Yılmaz
24.01.2015 - 10:55Son Güncelleme :

- İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden İZELMAN AŞ, yoğun stres altında çalışan otopark personeline öfke kontrolü, empati, insan ilişkileri ve iletişim gibi başlıklar altında kişisel gelişim eğitimi veriyor

YEREL HABERLER İZMİR

AA / Efsun Yılmaz

İZMİR (AA) - İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden İZELMAN AŞ'nin yoğun stres altında çalışan otopark personeline öfke kontrolü, empati, insan ilişkileri ve iletişim gibi başlıklar altında kişisel gelişim eğitimi verdiği bildirildi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, İZELMAN şirketi, ara vermeden sürdürdüğü hizmet içi eğitim programlarıyla personelinin mesleki ve sosyal gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor. Hizmet kalitesini olumlu yönde etkilemesi amaçlanan eğitimlere "kişisel gelişim" programıyla devam ediliyor.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile birlikte yürütülen eğitim çalışması kapsamında otoparklarda görev yapan İZELMAN personeline Kuşak Farklılıkları, İnsan İlişkileri ve Etkili İletişim, Hizmet Bilinci ve Kurumsal Kimlik, Empati ve Öfke Kontrolü başlıkları altında dersler veriliyor.

İZELMAN’ın esas amacını "kar etmek değil, İzmirlilerin aldığı hizmetten memnun kalması" şeklinde açıklayan Genel Müdür Hüseyin Kırmızı, "Umarım bu eğitim otopark çalışanlarımıza faydalı olur. Konusunda uzman hocalarımız bundan sonra da farklı birimlerimizde hizmet alanlarına göre eğitim verecek" dedi.

Empati ve öfke kontrolü konularında eğitim veren Ekonomi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Berrin Yangınözü ise "Çağımızda çok fazla iletişim problemi yaşıyoruz. İletişimsizliğin sonucu da ne yazık ki, öfke ve biz bunu kontrol etmek zorundayız" ifadelerini kullandı.

Derslere katılan İZELMAN personeli de aldıkları eğitimlerden memnun olduklarını belirterek, iş yaşamlarını olumlu etkileyeceğine inandıklarını kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Otopark personeline öfke kontrolü ve iletişim eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Ocak 2015 tarihinde saat 10 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Otopark personeline öfke kontrolü ve iletişim eğitimi haberi güncellenecektir.

  İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ
  17 Kasım 2017, Cuma
  • İmsak
   06:07
  • Guneş
   07:48
  • Öğle
   13:07
  • İkindi
   15:48
  • Akşam
   18:06
  • Yatsı
   19:35
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı