Ege Haberleri

EGE

  Otomobil dünyası İzmir’de buluşacak

  İZMİR (DHA)
  18.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İzmir, yegane otomobil ihtisas fuarı olan Autoshow’a hazırlanıyor. Dev markalar son modelleri ile 25 Ekim’de otomobil tutkunlarının karşısına çıkacak.

  ÖTV artışının özellikle lüks segmentteki otomobil fiyatlarındaki etkisi tartışılırken, İzmir yedinci kez düzenlenecek ihtisas fuarına hazırlanıyor. 25 Ekim’de Kültürpark’ta açılacak İzmir Autoshow Fuarı’na Chery, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Nissan, Peugeot, Porshce, Renault, Skoda, Ssangyong, Toyota, Volkswagen gibi dünyanın önemli otomobil markaları ve bu markaları pazarlayan firmalar katılacak. İZFAŞ tarafından ODD-Otomotiv Distribütörleri Derneği ve EGOD-Ege Otomotiv Derneği’nin destekleriyle düzenlenen fuar hafta içi 11.00-20.00, hafta sonu ise 11.00 - 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

  En yeniler en iyiler

  Nihai tüketiciye yönelik olarak planlanan altı günlük fuarı ziyaret edenler, otomobil dünyasının en ‘yenilerini’ görme, haklarında detaylı bilgi edinme, karşılaştırma ve satın alma olanağına sahip olacak.2009’da gerçekleştirilen İzmir Autoshow Fuarı’na 55 firma katılmış, henüz konsept aşamasında olan 141 araç ziyaretçilerin beğenisine sunulmuş ve fuarı 35 bin 428 kişi ziyaret etmişti.

  Sektörün tek fuarı

  İZFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Genel Müdür V. Ali Rıza Gülerman “Yılda yaklaşık 35 fuarın düzenlendiği İzmir’de yapılan tek otomobil fuarı, Autoshow’dur. Fuar İzmir’in yanısıra bölgenin otomobil sektörü açısından dinamizminin sergilendiği başarılı ve gelecek vaat eden bir organizasyon konumunda. Öncelikli hedefimiz; fuarımızın başarısını artırmak, sektörün gelişmesine destek olarak katılımcı firmalar ve ziyaretçiler arasında önemli ticari bağlantılar kurulmasına aracılık etmektir” dedi.

   

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı