« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Otobüste sakatlandı

Malatya’da otele gitmek için otobüsten inerken ayağını ters basan Alex bileğindeki ağrılar nedeni ile affını isteyerek Yeni Malatyaspor maçında oynamadı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’nin yıldız futbolcusu Alex, Yeni Malatyaspor maçı öncesi eşine az rastlanır bir sakatlık yaşadı. Brezilyalı oyuncu, Malatya’da otele gitmek için takım otobüsünden inerken ayağını ters basarak sakatlandı. Kaptanın sağ ayak bileğinde bu olaydan dolayı ağrı oluştu.
Bu ilginç gelişmeye rağmen çok ciddi bir problemi olmayan Alex, teknik patron Aykut Kocaman’dan izin isteyerek kendisini maç kadrosuna almamasını istedi. Hocası da kaptanı riske etmemek için Yeni Malatyaspor karşısında kadrodan çıkararak tribüne gönderdi. Öte yandan Alex, transferi ile ilgili yersiz ve zamansız açıklamaların kendisini çok üzdüğünü söyledi. Teknik ekip ile bu konuda bir görüşme yapan Alex’in, açıklamalarının bu kadar yankı bulacağını tahmin etmediğini belirttiği öğrenildi. Fenerbahçe uçağında da hiç kimseyle konuşmayan ve çok üzgün olduğu gözlenen Brezilyalı yıldızın kendisine gösterilen tepki dolayısıyla üzgün olduğu belirtiliyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz