Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Otobüs kazasında hayatını kaybedenlere veda

  İHA
  02.10.2015 - 15:59 | Son Güncelleme: 02.10.2015 - 15:59

  Ankara'nın Cebeci semtindeki Dikimevi Caddesi'nde meydana gelen otobüs kazasında hayatını kaybeden Selkin Çengel, Gülten Ünal, Hayati Özden, Ethem Saçak ve Asim Deryal son yolculuğuna uğurlandı.

  Dikimevi Semti Cemal Gürsel Caddesi üzerinde dün saat 13.00 da meydana gelen otobüs kazasında hayatını kaybeden 12 kişiden Seklin Çengel, Gülten Ünal, Hayati Özden, Ethem Saçak ve Asim Deryal için cenaze namazı kılındı.

  Otobüs kazasında hayatını kaybedenlere veda

  Karşıyaka Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan, Başbakan Davutoğlu'nun danışmanlarından AK Parti İstanbul Milletvekili Ali Sarıkaya ile AK Parti Ankara Milletvekili Ertan Aydın ve çok sayıda vatandaş katıldı.

  Otobüs kazasında hayatını kaybedenlere veda

  Cenazenin ardından Selkin Çengel’in oğlu Mirza Çengel(10), babası Yücel Çengel ile birlikte annesini son yolculuğuna uğurlarken gözyaşlarına hakim olamadı. Selkin Çengel’in kızı ise annesinin naaşı cenaze aracına bindirildiği sırada hiçbir şeyden habersiz annesine el sallayarak uğurladı.

  Otobüs kazasında hayatını kaybedenlere veda
  .

  Etiketler: ankara , kaza , Otobüs , dikimevi
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı