Gündem Haberleri

  Otobanda kaza: 1 ölü, 1 yaralı

  Fatih KARAÇALI/ADANA, (DHA)
  02.10.2007 - 17:13 | Son Güncelleme:

  ADANA’da iş görüşmesinden dönen Türk genciyle Mısırlı işadamının bulunduğu otomobil, otobanda yoldan çıkıp 200 metre sürüklenerek hurdaya döndü.

  Kazada otomobili kullanan 26 yaşındaki Çağrı Mutlu olay yerinde öldü, 34 yaşındaki Mısırlı işadamı Muhammed Adel ise ağır yaralandı.

  Tosyalı Demirçelik A.Ş.’nin Dış Ticaret Sorumlusu olarak çalışan Çağrı Mutlu ile Mısırlı işadamı Muhammed Adel, İstanbul’dan saat 06.00 sıralarında Adana’ya gelerek, 01 JG 262 plakalı bir otomobil kiraladıktan sonra iş görüşmesi için Hatay’ın İskenderun İlçesi’ne gitti. Demirçelik firmasıyla iş görüşmesi gerçekleştiren Mutlu ile Mısırlı işadamı, 19.45’deki İstanbul’a dönüş uçağına yetişmek amacıyla Adana’ya hareket etti. Tarsus-Adana-Gaziantep Otobanı’nın (TAG), Adana Doğu çıkışını geçtikten kısa süre sonra yol kenarındaki bariyerleri aşan Çağrı Mutlu’nun kullandığı 01 JG 262 plakalı otomobil, muhtemelen sürücünün uyuması sonucu ağaçlık alana girdi. Yaklaşık 200 metre sürüklenip ağaçlara çarparak parçalanan otomobil hurdaya döndü. Kazada, Çağrı Mutlu olay yerinde öldü, işadamı Muhammed Adel ağır yaralı olarak, ambulansla Adana Numune Hastanesine kaldırıldı.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı