MALATYA HABERLERİ

Oto Kiralamacılar Dernek Çatısı Altında Toplandı

IHA
27.10.2015 - 12:42Son Güncelleme :
Oto Kiralamacılar Dernek Çatısı Altında Toplandı
IHA

Malatya’da oto kiralamacılar bir dernek çatısı altında toplandı. Türkiye’de Mersin’in ardından ikinci olarak Malatya’da dernekleşen oto kiralama sektörünün temsilcileri ilk genel kurul toplantılarını gerçekleştirdi.
Malatya Oto Kiralamacılar Derneği (MOKİDER) kuruldu. MOKİDER Kurucu Başkanı Nevzat Çalışkan, Malatya’da ilk toplantılarını yaptıklarını ifade ederek, amaçlarının hem müşteri memnuniyetini artırmak hem de sektörel dayanışmayı sağlamak olduğunu söyledi.
Çalışkan, “MOKİDER, bu meslek grubunun menfaatlerini ortak zeminde bir araya getirerek daha hızlı bir bilgi ve tecrübe alışverişini sağlayacaktır. Kurmuş olduğumuz Malatya Oto Kiralama Derneği, kısaltılmış biçimiyle MOKİDER, özel bir amaca yönelik olarak şekillenmiştir “ dedi.
Çalışkan, “Malatya’nın son yıllardaki gerek ekonomik gerek doğa ve kültür turizmi açısından yakaladığı yükseliş her sektör için strateji geliştirmenin gerektiğini ortaya koymuştur. MOKİDER, Malatya oto kiralamacıları adına bu işlevi, etkin katılımı ile gerçekleştirecektir” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Oto Kiralamacılar Dernek Çatısı Altında Toplandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 12 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Oto Kiralamacılar Dernek Çatısı Altında Toplandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı