Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Otistik çocuklarımız dindar olmasınlar da tinerci mi olsunlar?

Astsubay, tarikat şeyhi.<br>Üsteğmen, müridi.

Subay, astsubaydan emir alıyor.
Kim anlatıyor bunu?
Genelkurmay Başkanı!

*

Namaz saatine denk geliyor diye nöbete çıkmayı reddeden subay var.

*

“Noel Baba evlere bacadan giriyor, dürüst biri olsaydı kapıdan girerdi, Kuran-ı Kerim evlere kapıdan girmemizi buyuruyor, Noel Baba neden bacadan giriyor ki” diyor, müftü.

*

“Dekolte kıyafet giyen kadınların tecavüzü göze alması gerektiğini” belirterek “erkekleri tahrik ettikten sonra sonuçlarından şikâyet edilmesi makul değil” diyor, profesör.

*

Önceki hayatımda Veysel Karani hazretleriydim” diyen uyanık, “doktor, öğretmen ve avukat”lara toplam 5 trilyon liraya “cennetten tapu” sattı. Cennetten arsa alanlar arasında “hâkim”ler var.

*

“75 yaşındaki” kadıncağızı kene ısırdı, vefat etti. Cenaze namazını kıldıran imam “fuhuşlar arttıkça bu tür belalar musallat olur” dedi.
Böylece, seks kölesi’ni biliyorduk...
Seks kenesi’ni de öğrenmiş olduk.

*

Hangi cins olursa olsun, evde köpek beslenmemeli, köpek beslenen eve melekler girmez, köpekli eve şeytanlar dolar, evde biri ölürse Azrail bile o eve girmez, eve girmeden dışardan canı alır gider” diyor, profesör.

*

Otistik çocuklar ateist...
Beyinlerinde inanç alanı gelişmemiş olduğu için ibadet etmeyi, Allah’a inanmayı bilmiyorlar, ücretsiz terapiyle otistikleri inançlı çocuklar haline getireceğiz”
diyor, sosyolog.

*

Takdiri ilâhi herhalde...
Bu tuhaf lafları “Farkındalık Haftası” vesilesiyle söylüyor.

*

Başımıza gelenin...
Farkında mısınız?

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI