Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Otel ve hastaneler Türk yazılımına emanet

  Hürriyet Haber
  10.02.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Talya Bilişim’in turizm sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirdiği otel yönetim sistemi Elektra, 2005 sonu itibariyle 1100’ün üzerinde tesiste kullanılıyor. Elektra, birbiriyle uyum içinde çalışan farklı modüllerin entegrasyonunda oluşuyor.

  Bu modüler yapı, turizm tesislerinin çözüm ihtiyaçlarına yönelik farklı yapılanmalar mümkün hale getiriyor. Elektra’nın bir özelliği de çevrimiçi yönetim sistemi sayesinde tesis zinciriyle ilgili her türlü bilgiye İnternet sayesinde ulaşılabilmesine, dolayısıyla yönetimin tek bir merkezden gerçekleştirilebilmesine olanak sağlaması.

  tedavi süreçleri net’te

  Talya Bilişim’in bir diğer ürünü de Medisoft Hastane Otomasyonu. Medisoft Hastane Otomasyonu hasta kabulünden ameliyathane yönetimine, malzeme stoklarının kontrolünden laboratuar sonuçlarının İnternet üzerinden görüntülenmesine kadar hastane otomasyonunda gereksinim duyulabilecek medikal ve finansal yönetim olanaklarını bir arada sunuyor. Ayrıca Medisoft sistemine kendilerine verilecek kullanıcı adı ve parolayla giriş yapan hastalar, tetkik ve tedavi süreçlerini İnternet üzerinden izleyebiliyorlar.

  Firmanın sunduğu ürün ve çözümler hakkında ayrıntılı bilgi talyabilisim.com adresinde yer alıyor.
  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı