Dünya Haberleri

DÜNYA

  Otel sahibi: “Diana bizde kalmadı”

  Eyüp SERBEST/İSTANBUL
  18 Ocak 2015 - 14:25Son Güncelleme : 18 Ocak 2015 - 16:39

  İngiliz Daily Mail gazetesi, 6 Ocak’ta Sultanahmet’teki Turizm Şube Müdürlüğü’ne intihar saldırısı düzenleyerek bir polisin şehit olmasına neden olan Dağıstanlı terörist Diana Ramazanova’nın, Fransa’da 1’i polis 5 kişiyi öldüren Amedy Coulibaly’nin imam nikahlı eşi Hayat Boumeddiene aynı tarihlerde Kadıköy’deki Bade Otel’de konakladıklarını iddia etti.

  Otelin sahibi Naim Sönmez, “Hayat Boumeddiene bizim otelde bir gece kalmış ancak Diana Ramazanova’nın bizim otelde kaldığı külliyen yalan” dedi. Otel sahibi: “Diana bizde kalmadı”

  İngiliz Daily Mail Gazetesi önceki gün yayınladığı bir haberde bomba gibi bir iddiada bulundu. Sultanahmet’te intihar saldırısı düzenleyen Dağıstanlı terörist Diana Ramazanova, Hayat Boumeddiene’le hemen hemen aynı tarihlerde Kadıköy’deki Bade Otel’de kalmıştı.

  Otel sahibi: “Diana bizde kalmadı” HAYAT’IN KALDIĞI OTELE GİRDİLER

  Bade Otel’in sahibi Naim Sönmez, Hürriyet’e özel yaptığı açıklamada iddialarla ilgili şunları söyledi:
  “Bizi uluslararası terörle anıp adımızı lekelediler. Hayat Boumeddiene bizim otelimizde bir gece konaklamış. Polis kayıtlardan bunu ortaya çıkarttı. Ancak Diana Ramazanova’nın da bizim otelde kaldığı külliyen yalan. Bunu nasıl yazdılar bilmiyorum. Ticari itibarımızı zedelediler. Yalan haberlerle ilgili avukatımız suç duyurusunda bulunacak”

  Otel sahibi: “Diana bizde kalmadı” KATLİAM ÖNCESİ 5 KİŞİYİ İSTANBUL’A YOLCU ETMİŞ  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı