ANKARA HABERLERİ

Osmanlı Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı Hizmete Açıldı

IHA
26.10.2015 - 11:07Son Güncelleme :

AFYON OSMANLI OCAKLARI İL BAŞKANLIĞI AÇILDI.

IHA

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat’ın katılımıyla hizmete açılan Osmanlı Ocakları, ülke genelinde 75. il başkanlığının kurdelesini kesmiş oldu.
Osmanlı Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı’na atanan Ali Yavuz açılışta yaptığı konuşmasında, "Osmanlı medeniyetine hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Belli ruh ve mana köklerinden esasen oluşmuş bir inanç ve bir şuurla buradayız" dedi.
Daha sonra kürsüye çıkan Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat ise konuşmasında, MHP, CHP ve HDP’yi hedef aldı. Canpolat, "İftira ve karalama kampanyalarıyla insanları kendinizden soğutuyorsunuz. Siz de kendinizi sevdirin sizi de sevip, oy verelim" diye konuştu.
Osmanlı medeniyetine sahip çıkan AK Parti’den başka bir parti bulunmadığını belirten Canpolat, sözlerine şöyle devam etti: "Asırlardan beri bu davaya hizmet eden yiğitler var. Irz-ı Can yapmış milleti için hizmet eden, sevgi, hoşgörü, kardeşlik adına cephede savaşırcasına milletine hizmet eden yiğitler var. AK Parti de Osmanlı medeniyetine hizmet eden bir partidir. Sandıkta oylarımızı bu yüzden AK Parti’ye vereceğiz."
Açılış kurdelesi kesildikten sonra davetlileri kabul eden Genel Başkan Canpolat’ın ziyaretçisi AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven oldu. Canpolat, "Diğer siyasi partilerin liderlerini de burada görmek isterdik. Görünüyor ki Osmanlı medeniyetine işte AK Parti sahip çıkıyor. Biz de oyumuzu bu yüzden AK Parti’ye vereceğiz, gerekirse sahada dahi çalışacağız" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Osmanlı Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı Hizmete Açıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 11 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Osmanlı Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı Hizmete Açıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı