« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Osmanlı mali krizde

G.Saraylı futbolcuların antrenmana çıkmayarak yönetimi protesto etmesi, İspanya basınında "Osmanlı mali krizde, isyan bayrağı açıldı" başlığı ile yer aldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
G.Saray’ın yaşadığı ekonomik kriz İspanyol haber ajanslarına isyan şeklinde yansıdı. G.Saraylı oyuncuların maaşlarını alamadıkları için antrenmanlara çıkmayı reddettiğini yazan ajanslar, kulübün sadece İliç ve Tomas’ın maaşlarını ödeyebilecek bütçeye sahip olduğunu, bunu bilen diğer oyuncuların ise isyan ederek antrenman yapmayı reddettiğini savundu.

F.Bahçe’nin 10 puan gerisine düşerdik

G.SARAY için bağış toplama kampanyası başlatan kulüp eski yöneticisi Adnan Polat, "Denizler çalkalanmadan durulmaz" dedi. Kulübün FIFA ile problemlerinin bittiğini futbolcuların alacaklarının ödenmesi için gerekli parayı temin etmeye çalıştıklarını ifade eden Polat, "Hız kesmememiz lazım. Reuters haber ajansının bunu dünyaya duyurmasına çok üzüldüm. Biz oturup izleyeceğimize, bir şeyler yapalım dedik. Bunu yapmasaydık, G.Saray F.Bahçe’nin 10 puan gerisinde olacaktı, bu mu isteniyordu? Oyuncuların idmana çıkmamaları da Galatasaray’a yakışmıyor. Ama oldu bir kere. İnşallah tekrar etmez" diye konuştu.

Kamerunlu Saidou Fransa yolunda


G.SARAY’ın Kamerun Milli Takımı’nda forma giyen oyuncusu Alioum Saidou’nun menajeri Abdullah Kılınç, Fransa’dan 4 kulüple gelecek sezon için transfer görüşmeleri yaptıklarını söyledi. Kılınç, devre arasında İstanbul’a geldiğini ve G.Saray’a başvurarak gelecek sezon için görüşme talebinde bulunduğunu ifade ederek, "Ancak şu ana kadar bana geri dönmediler. Gelecek sezon için Fransa’da kulüplerle görüşmelere başladım ve son noktaya geldik. Marsilya, Monaco, Nantes ve PSG ile görüşmelerimiz sürüyor. Prensipte anlaşmak için birini seçeceğiz, ama öncelikle G.Saray’la görüşeceğiz" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz