OSMANİYE HABERLERİ

Osmaniye'ye 11 uzman hekim

DHA
25.04.2017 - 11:27Son Güncelleme :
DHA

OSMANİYE Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, ildeki sağlık tesislerine farklı branşlarda 11 uzman hekim kadrosu tahsis edildiğini açıkladı.
Genel Sekreterlik'ten yapılan yazılı açıklamada hekimlerin Osmaniye, Kadirli ve Düziçi Devlet Hastaneleri'nde görev yapacağı belirtilerek şu bilgiler verildi: 
"Osmaniye Devlet Hastanesi'ne acil tıp uzmanı, plastik cerrahi uzmanı, anestezi ve reanimasyon uzmanı, Düziçi Devlet Hastanesi'ne çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, göz sağlığı ve hastalıkları, kulak burun boğaz hastalıkları uzmanı, pratisyen hekim, Kadirli Devlet Hastanesi'ne çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, kulak burun boğaz hastalıkları uzmanı ve noroloji hastalıkları uzmanı kadrosu tahsis edilmiştir."

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Osmaniye haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Osmaniye ilinden Osmaniye'ye 11 uzman hekim hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 11 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Osmaniye'ye 11 uzman hekim haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı