OSMANİYE HABERLERİ

Osmaniye Sutopu'na ilk kez ev sahipliği yaptı

DHA
27.03.2017 - 13:44Son Güncelleme :
DHA

OSMANİYE ilk kez su topu gurup müsabakalarına ev sahipliği yaptı. Spor Genel Müdürlüğünün 2016-2017 faaliyet programında yer alan Anadolu Yıldızlar Ligi Su Topu Müsabakaları Osmaniye Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda gerçekleştirildi. Müsabakalara, Adana, Aksaray, Adıyaman, Antalya, Karaman, Kayseri, Elazığ, Gaziantep, Mersin, Niğde, Ankara ve Konya olmak üzere 12 il karması katıldı. İl karmalarının 3 grupta mücadele ettiği karşılaşmalarda gruplarında ilk iki sırayı elde eden takımlar 3-7 Mayıs 2017 tarihinde Samsun’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’nda mücadele etmeye hak kazandı.
Müsabakalar sonucunda derece elde eden takımlar sırasıyla şöyle: A Grubu'nda; Ankara, Kayseri, Aksaray ve Niğde İl Karması. B Grubunda; Konya, Adıyaman, Karaman ve Mersin İl Karması. C Grubunda ise Gaziantep, Adana, Antalya ve Elazığ İl Karması.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)

İE (AP) 27.03.2017 (FOTOĞRAFLI - GÖRÜNTÜLÜ)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Osmaniye haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Osmaniye ilinden Osmaniye Sutopu'na ilk kez ev sahipliği yaptı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 13 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Osmaniye Sutopu'na ilk kez ev sahipliği yaptı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı