« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Osman Özköylü'nün gidişi de olay oldu

8 Aralık'taki Kayserispor maçının ardından bir kadın gazetecinin üzerine yürüyen ve sonrasında özür dileyen Osmanlıspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, sözleşmesini karşılıklı feshetti. Özköylü'nün, takımdaki bazı futbolcuların şikayeti üzerine görevi bırakmak zorunda kaldığı iddia edildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

PTT 1. Lig’de şampiyonluk hedefleyen ve geride kalan 14. haftayı zirvede tamamlayan Osmanlıspor’da Osman Özköylü dönemi sona erdi.

Yönetim bu sabah idmanını iptal etti ve Osman Özköylü ile bir toplantı yaptı. Toplantı sonunda istifa kararı çıktı ve Özköylü’nün sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.

Başkent ekibinin kendisiyle yollarını ayırmasının ardından kulüpten ayrılan Özköylü, "Burada olduğum sürede bana inanan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Osman Özköylünün gidişi de olay oldu OSMANLI ÖFKESİ

Özköylü, DHA’ya yaptığı açıklamada, "Ben buradan helalleşerek ayrılıyorum. Saygı çerçevesinde vedalaştık. Ayrıldım ama Osmanlıspor’un başarısı için her zaman dua edeceğim. Ben şampiyon geldim ve bıraktığım takımın durumu ortada. Başım dik ayrılıyorum. Takımı bu durumda bırakmanın huzuru ve mutluluğu içerisinde ayrılıyorum. Türkiye’de başarılı olmanın ödülü bu olsa gerek" diye konuştu.

BAZI FUTBOLCULAR ÖZKÖYLÜ'YÜ ŞİKAYET ETMİŞ
Bu arada Osman Özköylü’yü bazı futbolcuların istemediği ve yönetime şikayet ettiği öğrenildi.
Kayserispor maçından sonra oynanan Samsunspor ve Adanaspor karşılaşmalarındaki bazı futbolcuların tavırları nedeniyle yönetim, Özköylü ile yollarını ayırma kararı aldı. Yönetim, bu sabah yapılması gereken idmanı da iptal ederek Özköylü’yü görüşmeye çağırdı. Yapılan toplantının ardından taraflar karşılıklı anlaşarak vedalaştı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.