« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Osman Özdemir nikah tazeledi

Gençlerbirliği'nin Mesut Bakkal ile sözleşme yenilemesinin ardından OFTAŞ Spor da teknik direktör Osman Özdemir ile yeniden anlaştı.

Ercan ATA/DHA
SON GÜNCELLEME

Kulübün Emek'teki binasında gerçekleştirilen imza töreninde konuşan başkan Turgay Kalemci, Osman Özdemir ile 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını, ancak bu sözleşmenin kulüp tarihinde çok önemli bir yeri olduğunu belirerek, şunları söyledi: "Osman hocanın 8 yıllık tarihimizde 2. yıla devam eden ilk ve tek hoca olması nedeniyle, bu sözleşmenin kulüp tarihinde çok önemli bir yeri vardır. Osman hocanın kulüp yapısıyla özdeşleşen teknik kadroyu sağlamış olması, takımımızın gelecekte daha da başarılı olacağının göstergesidir. Osman hoca, kendisi de gelişecek, kulübü de geliştirecek ve sonuçta takım başarılı olacak. Kulübün menfaatlerini ön planda tutan Osman Özdemir ile yolumuza, bu kulüp böyle devam ettiği sürece sonsuza kadar devam edeceğiz"

Osman Özdemir ise bu camiada görev yapmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, "Bizim için bu camia içerisinde aktif olmak çok önemli. Geçen yıl yakaladığımız istikrarımızı bu yıl da sürdürerek, aynı teknik kadroyla yolumuza devam etmek istiyoruz" dedi.

Osman Özdemir'in yardımcılıklarını geçen sezon olduğu gibi Eyüp Taş, Levent Zorluer, Seçkin Topçu ve Sadettin Türk yapacak.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz